Meny

Infiniti Medical AB

Besöks-/Leveransadress:
Enhagsvägen 9, 187 40 Täby

Postadress:
Box 3145, 183 03 Täby

Org nr: 556389-3675
Telefon: 08-792 12 40
Fax: 08-792 51 15
E-post: info@infiniti.se

Öppetider
måndag – fredag
08:30-17:00, lunchstängt 12:00-13:00
Sommartid 1 maj -15 september
stänger kontoret 15:30 på fredagar.

VD

Johan Medin
johan.medin@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 556 16 65

Försäljningschef

Eva Hogner
Leg: Anestesi-, Opsjuksköterska
eva.hogner@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Ekonomichef

Petra Sandegren
petra.sandegren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Servicechef

Jimmy Lövgren
jimmy.lovgren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Säljare/Produktchef

Linda Olin
Leg: Anestesisjuksköterska
linda.olin@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Säljare/Produktchef

Kerstin Eriksson
Leg: Anestesisjuksköterska
kerstin.eriksson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Säljare/produktspecialist

Joakim Vobern
Leg: Anestesisjuksköterska
joakim.vobern@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Säljare/Produktspecialist

Victor Jonsson
victor.jonsson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Applikations-/produktspecialist

Carina Klasson
Kardiologi-, neonatologi-,
IVA- samt anestesisjuksköterska
carina.klasson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Kundservice

Marianne Söderlund
marianne.soderlund@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Per Lindberg
per.lindberg@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Lisbeth Ebbesen
lisbeth.ebbesen@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Anna Östergren
anna.ostergren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Teknisk service

Rickard Almkvist
rickard.almkvist@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Henrik Nyholm
henrik.nyholm@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Marcus Borg
marcus.borg@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Henric Svensson
henric.svensson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Infiniti logo White

Besöks-/Leveransadress Enhagsvägen 9, 187 40 TÄBY
Postadress Box 3145, 183 03 TÄBY
Org nr 556389-3675
Telefon 08-792 12 40
Fax 08-792 51 15
E-post info@infiniti.se
Integritetspolicy