Meny

Infiniti Medical AB

Besöks-/Leveransadress:
Enhagsvägen 9, 187 40 Täby

Postadress:
Box 3145, 183 03 Täby

Org nr: 556389-3675
Telefon: 08-792 12 40
Fax: 08-792 51 15
E-post: info@infiniti.se

Öppetider
måndag – fredag
08:30-17:00, lunchstängt 12:00-13:00

  • Vi tar gärna emot feedback, förbättringsförslag och synpunkter på vår hemsida

VD

Johan Medin
johan.medin@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 556 16 65

Försäljningschef

Eva Hogner
Leg: Anestesi-, Opsjuksköterska
eva.hogner@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 587 54 00

Ekonomichef

Petra Sandegren
petra.sandegren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

HR

Lisbeth Svensson
lisbeth.svensson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Servicechef

Jimmy Lövgren
jimmy.lovgren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Säljare/Produktchef

Kerstin Eriksson
Leg: Anestesisjuksköterska
kerstin.eriksson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 587 54 03

Säljare/Produktchef

Linda Olin
Leg: Anestesisjuksköterska
linda.olin@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 587 54 09

Säljare/Produktspecialist

Anna-Maria Andersson
Produktspecialist/IVA-sjuksköterska
am.andersson@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40
Mobil: 070 587 54 04

IT

Rickard Almkvist
Service Engineer BSc IT/PMLS
rickard.almkvist@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Kundservice

Per Lindberg
per.lindberg@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Marianne Söderlund
marianne.soderlund@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Jennie Wallin
jennie.wallin@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Anna Östergren
anna.ostergren@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Teknisk service

Henrik Nyholm
henrik.nyholm@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Sebastian Hinterleithner
sebastian.hinterleithner@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Marcus Borg
marcus.borg@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Marcus Dahlström
marcus.dahlstrom@infiniti.se
Tel: 08 792 12 40

Infiniti logo White

Besöks-/Leveransadress Enhagsvägen 9, 187 40 TÄBY
Postadress Box 3145, 183 03 TÄBY
Org nr 556389-3675
Telefon 08-792 12 40
Fax 08-792 51 15
E-post info@infiniti.se
Integritetspolicy